Drodzy Parafianie

Drodzy Parafianie

     W związku z wykryciem koronawirusa u starszych współbraci, którzy ostatnim czasie nie mieli kontaktu z parafią, od ubiegłej niedzieli, wszyscy przebywamy na kwarantannie zarządzonej przez Sanepid w domu zakonnym. W związku z tą nadzwyczajną sytuacją, do zakończenia kwarantanny, Msze Święte są odprawiane, w zaplanowanych godzinach przez naszych współbraci z inny Wspólnot Pijarskich. Wszystkie dodatkowe intencje mszalne, zostaną odprawione prywatnie, zgodnie z przyjętymi terminami, w Kolegium. Zapewniamy, że udział w nabożeństwach w naszym kościele jest bezpieczny.

     W związku z powyższym w najbliższych dniach mogą pojawić się drobne utrudnienia w funkcjonowaniu parafii, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Nie będzie możliwości spowiedzi w dni powszednie o 8:00 a Msza św. od poniedziałku do piątku o godz. 6:00, będą połączone z jutrznią wraz ze współbraćmi z Seminarium. Kancelaria parafialna funkcjonuje tylko telefonicznie, w godzinach jej urzędowania.

        Jako Wasi duszpasterze modlimy się za Was, za wszystkich chorych i pozostających na kwarantannie. Jednocześnie dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości i chęci pomocy.