15 kwietnia 2018 – TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś w naszym kościele:
  – o godz. 18:00 różaniec i modlitwy za zmarłych
  – o godz. 18:30 nieszpory niedzielne
 1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w Kościele 10. Tydzień Biblijny pod Hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Jest to zarazem drugi Narodowy Dzień Czytania  Pisma Świętego. Czytamy list św. Pawła do Rzymian. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem. Pod chórem w koszyku do zabrania karteczki z siglami do przeczytania. Zechciejmy czytać Księgę Życia i czerpać z niej siłę do życia w przyjaźni z Panem Bogiem.
 2. W poniedziałek 16 kwietnia o godz. 18:15 przy naszym kościele zostanie podstawiony ambulans diagnostyczny i będzie możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych gęstości kości (badanie densytometryczne), objętości i wydajności płuc (spirometryczne) oraz równowagi kwasowo-zasadowej. Są to badania bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne. Szczegóły na ulotkach, które można pobrać przy prasie katolickiej.
 3. Ojciec Łukasz Wilusz ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym serdecznie zaprasza na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się w najbliższy czwartek 19 kwietnia o godz. 18:00. Śpiew w trakcie modlitwy poprowadzi młodzieżowy zespół Opryszek’s Bend. W czasie adoracji po Mszy św. będzie możliwość skorzystania ze specjalnej modlitwy wstawienniczej oraz z sakramentu spowiedzi. Szczegóły na temat kolejnych Mszy św. o uzdrowieni na naszej stronie internetowej.
 4. Szkoła Podstawowa Specjalna oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. L. J. Kerna przy ul. Ułanów 25 w Krakowie prowadzi rekrutację na rok szkolny 2018/2019 do klas 1-3 Szkoły Podstawowej oraz nabór uzupełniający do pozostałych klas w tym do Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W związku z tym uczniowie oraz nauczyciele serdecznie zapraszają na dni otwarte, które odbędą się w sobotę 21 kwietnia od godziny 10-13 oraz we wtorek 24-ego kwietnia od godziny 15-18.
 5. Informujemy, że Uroczysta Rocznica Pierwszej Komunii św. dzieci z klas IV odbędzie się na Msza św. w niedziele 13 maja o godz. 10:00. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej parafii oraz u o. Łukasza.
 6. Zapraszamy do skorzystania z prasy katolickiej dostępnej przy wyjściu z kościoła.
 7. Trwajmy w radości Zmartwychwstania Pańskiego i dzielmy się radością wiary ze wszystkimi których spotkamy w tym tygodniu.
A + M + P + I
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: