3 lutego 2019 – CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy świętej krótka adoracja Najśw. sakramentu, a po Mszy św. o godz. 15:00, adoracja ciągła zakończona nabożeństwem eucharystycznym
 2. We wtorek z racji wspomnienia św. Agaty pobłogosławimy chleb.
 1. W środę o godz. 18:00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.
 1. Wspólnota Wieczernik modlitwy zaprasza w pierwszy czwartek na Mszę św. wieczorną i na wspólną modlitwę w intencji powołań kapłańskich. Także w czwartek do godz. 20:00, adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z możliwością Spowiedzi Świętej, zakończona nieszporami.
 1. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 zostanie odprawiona Msza święta w intencjach odwiedzonych rodzin podczas zakończonej „kolędy”.
 1. Msza św. dla Rodziców i dzieci pierwszokomunijnych ze SP 64 odbędzie się za tydzień w niedzielę o godz. 15:00, a po niej wręczenie modlitewników i spotkanie dla rodziców i dzieci.
 1. W przyszłą niedzielę będą zbierane do puszek ofiary przeznaczone na zakup żywności dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
 1. W przyszły poniedziałek 11 lutego przeżywać będziemy, liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 10:00, połączoną z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia chorych. Okazja do spowiedzi od godz. 9:30. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni! Po zakończeniu Mszy Św. panie z zespołu charytatywnego zapraszają chorych na wspólne spotkanie w sali katechetycznej.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 1. Zwracamy się z prośbą wsparcie działalności świetlicy dla dzieci działającej w ramach naszego parafialnego Centrum Kultury Calasanz przez odpisanie 1 % od podatku. Ulotki są wyłożone pod chórem. Informacje są również na stronie parafii.
 1. Solenizantom i jubilatom życzymy daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.
 1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Wandę Bobek i Elżbietę Dziedzicką. Wieczny odpoczynek…
A + M + P + I
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: