25 grudnia 2017 – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NARODZENIE PAŃSKIE

1. „Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły…” – śpiewamy dzisiaj w radosnej kolędzie. W świątecznej atmosferze chcemy najpierw podziękować wszystkim, którzy współpracując przy różnych dziełach, pomagają naszej wspólnocie w przeżywaniu prawdy o narodzeniu Syna Bożego. Serdecznie dziękuję za oprawę muzyczną
p. Organiście i całej scholii. Bardzo serdecznie dziękuję za projekt i wykonanie bożonarodzeniowej szopki, pani Renacie Mierzwińskiej i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie świątecznego wystroju naszej świątyni.
2. Dzisiaj w dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą w porządku niedzielnym. Nie będzie dodatkowych nabożeństw popołudniowych. Przeżyjmy ten dzień radośnie, w gronie rodziny, wspólnie śpiewając kolędy.
3. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Msze Święte według niedzielnego porządku. Naszą materialną ofiarą wesprzemy Papieski Uniwersytet Jana Pawła II.
4. Sakrament chrztu świętego dzieci, zostanie udzielony: w Boże Narodzenie na dodatkowej Mszy św. o godz. 14:00 a w Święto św. Szczepana o godz. 13:00.
5. Już dzisiaj informujemy, że wizyta duszpasterska, tzw. kolęda, rozpocznie się zaraz po Świętach. Pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. I tak:
– w środę – 27 XII 2017 – bloki ul. Miechowity 5 i ul. Lublańska 22 i 24.
– w czwartek – 28 XII 2017 – bloki ul. Miechowity 3, 7, 8 i 9.
– w piątek – 29 grudnia 2017 – bloki ul. Miechowity 13, 15, 15A, 17 i 17A.
i po Nowym Roku
– we wtorek – 2 I 2018 – bloki ul. Miechowity 10 i 21., ul. Stanisława
ze Skalbmierza 10 i ul. Bohaterów Wietnamu 4.
Odwiedziny naszych parafian rozpoczynamy w każdy dzień od godz. 16:30.
Program kolędy został wywieszony w gablocie z ogłoszeniami oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. Jest także zamieszczony w najnowszej gazetce parafialnej, którą można nabyć razem z prasą świąteczną z tyłu kościoła.
6. W najbliższą niedzielę, niedzielę Świętej Rodziny, zapraszamy małżonków do odnowienia przyrzeczeń ślubnych i przyjęcia wraz z dziećmi indywidualnego błogosławieństwa na zakończenie każdej Mszy Świętej.
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: