17 czerwca 2018 – JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj w naszym kościele:
– o godz. 18:00 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami,
– o godz. 18:30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 18:30.
3. W środę, ostatni raz przed wakacjami będzie można skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, od godz. 18.00 w kancelarii parafialnej. Zapraszamy a Panu Markowi dziękujemy za dotychczasową pomoc prawną.
4. W czwartek o godz. 9:00 będzie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7 i Społecznego Gimnazjum nr 8. Zaś w piątek – 22 czerwca, o godz. 10:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 64.
5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym serdecznie zaprasza wszystkich na OSTATNIĄ PRZED WAKACJAMI Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się w najbliższy czwartek 21 czerwca o godz. 18:00. Ok. godz. 19:00 rozpocznie się Adoracja Pana Jezusa w jej trakcie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.
6. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
8. Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć wszystkich obchodzących swoje osobiste uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodził będzie o. Jan Taff. Polecamy go Waszej modlitwie.
9. Za ławkami pod chórem i w zakrystii można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do jej nabywania i czytania. Jest też do nabycia Żywe Słowo na miesiące wakacyjne – lipiec i sierpień w podwójnej cenie.
A + M + P + I
 Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku
i błogosławionego tygodnia.
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: