XII Niedziela Zwykła – 25.06.2017r.

XII Niedziela Zwykła – 25.06.2017r.

 1. Dziś: o godz. 16:00 katecheza dla rodziców i chrzestnych; o godz. 17:00 zmiana tajemnic różańcowych; o godz. 17:30 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami, a o godz. 18:00 nieszpory niedzielne i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa odprawiamy po Mszy św. wieczornej. To już ostatni tydzień tych nabożeństw. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.
 1. We wtorek, 27 czerwca, czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy.
 1. W środę o godz. 16:00 w naszym kościele parafialnym zostanie odprawiona Msza Św. w rycie trydenckim. Serdecznie zapraszamy.
 1. Także w środę jak każdego 28 dnia miesiąca w naszym kościele modlimy się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla. Przed Mszy świętej wieczorną o godz. 17:15 będziemy się modlić w intencji rodzin i narzeczonych a o godzinie 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.
 1. W czwartek świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz. 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.
 1. W tym tygodniu przypada, pierwsza sobota miesiąca – po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych dla modlitewnego Hufca Różańcowego, nabożeństwo pierwszo sobotnie i Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21:00.
 2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych (LIPIEC I SIERPIEŃ) nie będzie Mszy świętej niedzielnej o godzinie 15:00, a w dni powszednie o godzinie 6:00.
 3. Za ławkami pod chórem i w zakrystii można nabyć prasę katolicką. Jest nowy numer gazetki parafialnej a w nim: Wakacyjny porządek Mszy św. i nabożeństw w naszym kościele, kronika parafialna, wiadomości pijarskiego roku jubileuszowego i inne artykuły. Jest też do nabycia Żywe Słowo na miesiące wakacyjne – lipiec i sierpień. Zachęcamy do jej nabywania i czytania.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. p. Marcin Żukowski, będzie rozprowadzał książki oraz filmy o tematyce religijnej. W ten sposób szuka wsparcia i pomocy w leczeniu swojej choroby.
 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii MB Ostrobramskiej zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy 9 lipca 2017 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 6. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny imieniny. Wszystkim, którzy wyruszają na wakacje, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy.
 
A + M + P + I
Brak komentarzy

Dodaj komentarz