V Niedziela Wielkanocna – 14.05.2017r.

V Niedziela Wielkanocna – 14.05.2017r.

1  Dzisiaj o godz. 17:30 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami a o godz. 18:00 nabożeństwo majowe. Na wspólnym śpiewie litanii loretańskiej spotykamy się w ciągu tygodnia o godz. 18:30 po wieczornej Eucharystii.
 1. Jutro, 15 maja, Wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę św. w intencji członków o godz. 18:00. a po Mszy św. i nabożeństwie majowym na Różaniec do Matki Bożej Bolesnej.
 1. We wtorek 16 maja, przypada święto kolejnego patrona Polski, św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. W tym dniu na Mszy Świętej o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Szafarzem tego sakramentu będzie ks. bp. Damian Muskus. Obejmijmy młodzież przystępującą do bierzmowania naszą modlitwą.
 1. W środę – po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 1. 5. W sobotę 20 maja otrzymają świecenia kapłańskie w Bolszewie koło Wejherowa nasi czterej diakoni: dk. Dariusz Jabłoński, dk. Mateusz Kaźmierski, dk Rafał Stenka i dk. Łukasz Wilusz. Prosimy o modlitwę w intencji naszych diakonów, którzy w dniu wczorajszym rozpoczęli rekolekcje, będące ich bezpośrednim przygotowaniem duchowym do tego ważnego wydarzenia.
 1. Do końca tego tygodnia trwają zapisy na letnie wyjazdy dla dzieci z naszej parafii: kolonie w górach w Muszynie w terminie 5-18 sierpnia oraz oazę dla klas 4-7 w Ustce nad morzem w terminie 22-31 lipca. Zgłoszenia i karty w świetlicy lub u o. Andrzeja.
 1. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się za tydzień w poniedziałek tj. 22 maja ok. godz. 19:00.
 1. W dniach od 9 do 11 czerwca 2017 r. organizujemy pielgrzymkę w Bieszczady i do Lwowa. Informacje i zapisy u o. Edwarda Leśniaka.
 1. Dzisiaj po Mszy św. przed kościołem odbywa się kwesta na rzecz Fundacji AGAPE Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Hanny Chrzanowskiej. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie letnich wyjazdów integracyjno-wypoczynkowych. W wyjazdach biorą udział również niepełnosprawni mieszkający na terenie naszej parafii. Prosimy o wsparcie!
 1. W przyszłą niedzielę pod kościołem odbędzie się pierwsza z dwóch zbiórek na wakacyjny wyjazd dzieci z naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i za ofiary indywidualne a przeznaczone na ławki do bocznej nawy. Dwie z nich są ustawione celem przetestowania.
 1. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10:00 odbędzie się I Komunia Św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 64. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin oraz o uwzględnienie tego w zaplanowaniu uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
 1. Z naszej Rodziny Parafialnej odeszli do wieczności śp. Zofia Niechciał i Anna Rys. Polećmy ich jak również zmarłą mamę o. Edwarda Kryściak oraz tatę naszego o. Józefa Dyrby i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
A + M + P + I
Brak komentarzy

Dodaj komentarz