Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 04.06.2017 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 04.06.2017 r.

1. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego prosimy o Jego dary dla Kościoła i całego świata. Dziś za pobożne odśpiewanie lub recytację hymnu: O Stworzycielu Duchu, przyjdź, można uzyskać odpust zupełny. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja, a od godz.16:00 adoracja zakończona nabożeństwem ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18:45, a w niedzielę o godz. 18:00.

3. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek – święto NMP Matki Kościoła.

4. W środę (7.VI.), o godz. 19:15, ostatnia przed wakacjami Msza św. z modlitwą uwielbienia i prośby o uzdrowienie duszy i ciała.

5. W czwartek (8.VI.) święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana oraz wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

6. W przyszłą niedzielę, 11 czerwca, będziemy obchodzili uroczystość Najświętszej Trójcy.

 

7. Za dwa tygodnie, w niedzielę 18 czerwca zapraszamy na koncert ewangelizacyjny scholi „Boże nutki” oraz chóru „PanaMa”. Dzieci będą śpiewać już od godz. 11:00, oraz  na Mszy świętej o godz. 11:30. Po Mszy Świętej młodzież zaprezentuje pieśni – również te ze Światowych Dni Młodzieży. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

8. Zostały jeszcze 3 wolne miejsca na wakacyjny wyjazdy dla dzieci w góry do Muszynie w terminie 5-18 sierpnia. Jest także kilka wolnych miejsc na wyjazd Oazy Dzieci Bożych nad morze do Ustki w terminie 22-31 lipca. Zgłoszenia u o. Andrzeja.

Życzenia zdrowia i obfitości Bożych darów i łask przekazujemy solenizantom i jubilatom tygodnia. Zmarłych w ubiegłym tygodniu polecamy dobroci i miłosierdziu Boga samego.

A + M + P + I 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz