Siostry pijarki zapraszają na rekolekcje od 19 do 21 maja 2017r.

Siostry pijarki zapraszają na rekolekcje od 19 do 21 maja 2017r.

JESTEŚ BLISKO?
To pytanie, które każdy z nas może zadać sobie wraz z rozpoczynającą się wiosną. Dlatego zapraszamy Cię na wyjątkowe rekolekcje, które na pewno są okazją, by się zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytanie „ kogo lub czego jestem blisko?” Są one także okazją, aby umocnić/odbudować swoją przyjaźń z Jezusem. Te dni rekolekcyjne są połączone z warsztatami fotograficznymi zatem w programie będzie czas na praktyczne wykorzystanie aparatu fotograficznego. Poznamy kilka tajników tzw. MAKRO fotografii, , czym jest światło miękkie a czym twarde oraz wiele innych ciekawych rzeczy dla początkujących ale i bardziej zaawansowanych,. Chcesz się zatrzymać na moment? lubisz robić zdjęcia? NIE ZWLEKAJ ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!! 

Dla kogo?
– chętne dziewczyny od lat 15
Gdzie?
– dom Sióstr Pijarek, ul. Księży Pijarów 7, Kraków
Kiedy?
– od 19 do 21 maja 2017r. Rozpoczynamy w piątek o godz. 18:00, a kończymy w niedzielę ok.11:30.
Koszt:
– ofiara dowolna (nie może to jednak stanowić przeszkody dla chętnej osoby)
Program:
To dni skupienia, w których będzie czas na:
– modlitwę osobistą oraz wspólnotową
– warsztaty fotograficzne
– możliwość Spowiedzi świętej czy rozmowy z kapłanem
– rozmowy na ciekawe i ważne tematy
– poznanie charyzmatu i życia sióstr Pijarek
– dobre spędzenie czasu
– poznanie nowych osób

Co zabrać?
– OTWARTE SERCE! śpiwór, kapcie/buty zmienne, przybory toaletowe, ubrania, aparat fotograficzny (jeśli masz, jeśli nie to może być ten w telefonie komórkowym), instrument muzyczny (jeśli na nim grasz), Pismo Święte (wystarczy Nowy Testament), coś do pisania, pisemna zgoda rodziców/opiekunów na uczestnictwo (wzór otrzymasz przy zgłoszeniu, jeśli jesteś osobą niepełnoletnią)
Zapisy:
– do 16 maja br. pod adresem: szukam@pijarki.pl lub pod nr. tel: 698 537 130 (wystarczy wyrazić chęć uczestniczenia i podać swoje dane: imię i nazwisko, szkoła, wiek)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz