7 stycznia 2018 – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do drugiego lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.
  1. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie rodziny z dziećmi na wspólne kolędowanie dzisiaj 7 stycznia o godzinie 16:00 w kościele. A potem na ciepłą herbatkę.
  1. Dziś zracji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja, a po wspólnym kolędowaniu od godz. 17:00 adoracja ciągła, zakończona nabożeństwem eucharystycznym godzinie 18:30.
  1. Spotkanie Pijarskiego Kółka Różańcowego dla dzieci odbędzie się w najbliższy piątek o 16.00. Zapraszamy szczególnie nowe osoby!
  1. Zapraszamy mężczyzn na kolejny dzień skupienia pt. Uczniowie Jezusa w sobotę 13 stycznia o godzinie 9:00 w piwnicy pod pijarami.
  1. Za tydzień w niedzielę, 14 stycznia, zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne na Eucharystię o godzinie 15:00, a po niej spotkanie dla rodziców.
  1. Kolejna edycja sportu dla tatów z dziećmi odbędzie się w sobotę 20 stycznia o godzinie 9:00 na hali SP Pijarów. Koszt 10 zł od taty.
  1. Trwają kolędowe odwiedziny rodzin naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy parafian wg. następującego porządku:
 w poniedziałek – 8 stycznia – ul. Malawskiego, ul. Wieniawskiego (cała), bl. 62, 64 i 66
– we wtorek – 9 stycznia – ul. Jaśminowa, ul. Mieszka I, ul. Partyzantów i ul. Piękna, ul. Sokołowskiego i ul. Ptasia
– w środę – 10 stycznia – ul. Młyńska 5, 7 i 11
– w czwartek – 11 stycznia – ul. Młyńska 6, 10,12 i 14
– w piątek – 12 stycznia      – ul. Młyńska 2 i 4
– w sobotę – 13 stycznia – ul. Pilotów od ronda do ul. Ułanów, ul. Wysoka, Sadzawki bl. 5 i 6
        Bardzo przepraszamy mieszkańców z bloków przy ul. Pilotów 2C, 2D i 4, że w czwartek z powodu grypy jednego z ojców, odwiedziny duszpasterskie się nie odbyły. Pragniemy odwiedzić tych parafia w ramach uzupełnień w czwartek 25 stycznia 2018 r.
        Kolędę rozpoczynamy w każdy dzień od godz. 16:30, a w soboty od 15:00. Program wizyty duszpasterskiej, został wywieszony w gablocie z ogłoszeniami oraz umieszczony na stronie internetowej parafii.
  1. Z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do wieczności śp. Marian Włodarczyk i Zuzanna Pitala. Polećmy ich i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
A + M + P + I
Brak komentarzy

Dodaj komentarz